3D Yazıcı Türkiye

Hesabım

Üye Girişi / Üye Ol

Elegoo Mercury Xs Yıkama ve Kürleme Makinesi

Yaz Kampanyası ! Stoklarla Sınırlı

Ürün yorumu yok
Aynı Gün Kargo   ( 13:00 kadar alınan ürünler için geçerlidir. )
Bu Ürüne Özel Ücretsiz Kargo !

7.198,49
Havale ile %3 indirim
| Tüm Ödeme Seçenekleri |
219,00 $ 202,04
           
Ürün Kodu 1151280
Ürün Durumu YENİ
Son 2 Ürün
Ürünü Paylaşın
Pinterest Linkedin
    Benzer Ürünler

 

ELEGOO Mercury XS Yıkama ve Kürleme Makinesi

360° çepeçevre pozlama: Son kürleme istasyonu, 2 L şeklinde ışık çubuğu kullanır (her biri dahili 14 UV LED ışık) ve döner tablanın altına 4 UV LED boncuk ekler. 360° otomatik dönen döner tabla ve 3B baskıların köşelerini ve yarıklarını ve içini iyileştiren bir el tipi UV lambasıyla çalışın, böylece tüm model çıkmazlar olmadan iyice sertleştirilir.

Çift yıkama ve sertleştirme işlevi: ELEGOO Mercury XS, 3D baskılı modellerin sertleşmemiş reçinesini çıkarmak ve baskı kalitenizi optimize etmek için temizleme ve sertleştirme ikili işlevine sahip 1 yıkama istasyonu ve 1 son sertleştirme istasyonu içerir ve son işlemlerinizi basitleştirir ve verimli.

Geniş yıkama hacmi: 7000 ml'lik büyük kapasiteli sızdırmaz su deposuyla, ELEGOO Saturn ve Mars 3 tarafından basılan büyük modelleri doğrudan yıkayabilir veya önemli ölçüde zaman tasarrufu sağlayan ve üretkenliğinizi artıran partiler halinde temiz parçaları yıkayabilirsiniz.

Kolay ve sezgisel kullanımTek bir düğmeyle, makineyi açmak için sadece basın ve basılı tutun, ardından yıkama veya sertleştirme için uygun bir süre ayarlamak için düğmeyi çevirin ve modelleriniz kısa sürede hazır olacaktır. UV kapağı, ultraviyole ışınların %99,9'unu bloke edebilir ve post-kürleme sırasında görüşünüzü koruyabilir.

Geniş Uyumluluk: ELEGOO Saturn veya Mars 3 3D yazıcılar ve piyasadaki en benzer yapı hacimli LCD/DLP/SLA 3D reçine yazıcılarla doğrudan uyumlu olup, 3D reçine baskı sonrası işlemenizi basit, profesyonel ve verimli hale getirir.

 

 

 

 

 

140

whatsapp
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?
whatsapp
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?